top of page

DIAGNOSTIKA VLASOVÉ POKOŽKY

Diagnostika vlasů a vlasové pokožky je vyšetření, pomocí kterého dokážeme zjistit jakou péči vaše vlasy potřebují. Na základě toho snadno doporučíme kvalitní produkt. Diagnostika vlasové pokožky je vhodná pro všechny, kteří nejsou spokojeni se stavem svých vlasů nebo chtějí dopřát svým vlasům tu nejlepší péči.

Jaké situace s vlasy vyřešíme?

  • padání vlasů

  • řídnutí vlasů

  • mastné vlasy

  • lupy

  • šupinatění pokožky

  • suchá a dehydrovaná kůže a vlasy

  • vlasy zničené chemickými zákroky

Jak diagnostika probíhá

Nejprve vás vyzpovídáme, zjistíme, jak často vlasy umýváte, ověříme výskyt lupů, budeme se ptát, zda si vlasy barvíte nebo melírujete. Poté přijde na řadu samotné vyšetření. Pomocí kamery na přístroji prohlédneme vlasovou pokožku a také zkontrolujeme kvalitu samotného vlasu.

 

Na konci vyšetření vám doporučíme produkty, které podpoří kvalitu vašich vlasů nebo odstraní potíže, se kterými se potýkáte. Společně se domluvíme na případné další kontrole.

2020-11-20-15-59-35-CZ7_7220.jpg

Klíčový je superpřístroj na diagnostiku

aram-acm.png

Pro profesionální diagnostiku využíváme přístroj od společnosti AramHUVIS. S více než 18 letou historií a bohatými zkušenostmi se zkoumáním pokožky a vlasů patří mezi nejspolehlivější výrobce přístrojů pro diagnostiku. Díky vysoké kvalitě obrazu snadno zjistíme kvalitu vlasové pokožky, tloušťku vlasů a stav vlasových kořínků. Vše hned vidíme na displeji tabletu. Přesně pro váš typ vlasů a pokožky pak doporučíme vhodné přípravky na ošetření.

Společnost AramHUVIS má motto: "Udělejme pokožku a vlasy našich zákaznic zdravé a krásné." ... a my s nimi souhlasíme! Objednejte se na diagnostiku vlasové pokožky v našem salonu.

Image by Shari Sirotnak

Objednejte se do Salonu H2O2

Využijte našeho telefonního čísla a najdeme termín, který vám bude vyhovovat. Ve zvoleném čase se budeme moci věnovat pouze vám. Pokud máte nějaký dotaz, zeptejte se na cokoliv.

Těšíme se až se uvidíme...

+420 486 112 928

V pracovní dny 7:00 - 21:00

Kotva 1
bottom of page