top of page

KOSMETIKA

Kosmetika značky Biologique Recherche se vyznačuje především zaměřením na personalizované kosmetické ošetření. Každé klientce je poskytnut individuální přístup na základě zhodnocení její pleti, protože každá jsme odlišná a naše pleť se neustále mění.

 

Společně dopřejeme vaší pleti to nejlepší. Zjistíme, co vaše pleť potřebuje, aby vypadala dokonale a svěže. 

Ošetříme váš obličej, krk a dekolt. Kosmetiku můžeme doplnit o laminaci vašeho obočí, botox řas nebo depilaci.

Personalizované ošetření

Každá pleť je jedinečná a musí se k ní přistupovat individuálně, aby bylo možné vybrat ten nejlepší produkt a dokonalé ošetření. V našem salonu využíváme výhradně ryzí a koncentrované ingredience v původním stavu a dodržujeme přesné postupy a procedury této výjimečné francouzské značky.

Můžeme vám tak dopřát unikátní ošetření a produkty vytvořené vaší pleti na míru.

2020-11-20-15-17-47-CZ7_7028.jpg
2020-11-20-15-04-55-CZ7_7000.jpg

Ošetření bude skutečný zážitek

Svěřte se do našich rukou a budete nejen spokojeni. Zažijete u nás stav naprosté relaxace, zapomenete na všední starosti a dopřejete si pocit absolutního klidu. Docílíme propojení vaší vnitřní a vnější krásy.

 

Pleť získá přesně to, co potřebuje, bude vyživená a dokonale ošetřená. 40 let vášně pro kosmetiku budete cítit na každém centimetru svojí pokožky. Po ošetření budete vypadat naprosto dokonale.

Pracujeme jen s těmi nejlepšími produkty

banner_1200x.png
Image by Shari Sirotnak

Objednejte se do Salonu H2O2

Využijte našeho telefonního čísla a najdeme termín, který vám bude vyhovovat. Ve zvoleném čase se budeme moci věnovat pouze vám. Pokud máte nějaký dotaz, zeptejte se na cokoliv.

Těšíme se až se uvidíme...

+420 776 099 100

V pracovní dny 7:00 - 21:00

Kotva 1
bottom of page