KOSMETIKA

Kosmetika značky Biologique Recherche se vyznačuje především zaměřením na personalizované kosmetické ošetření. Každé klientce je poskytnut individuální přístup na základě zhodnocení její pleti, protože každá jsme odlišná a naše pleť se neustále mění.

 

Společně dopřejeme vaší pleti to nejlepší. Zjistíme, co vaše pleť potřebuje, aby vypadala dokonale a svěže. 

Ošetříme váš obličej, krk a dekolt. Kosmetiku můžeme doplnit o laminaci vašeho obočí, botox řas nebo depilaci.

Personalizované ošetření

Každá pleť je jedinečná a musí se k ní přistupovat individuálně, aby bylo možné vybrat ten nejlepší produkt a dokonalé ošetření. V našem salonu využíváme výhradně ryzí a koncentrované ingredience v původním stavu a dodržujeme přesné postupy a procedury této výjimečné francouzské značky.

Můžeme vám tak dopřát unikátní ošetření a produkty vytvořené vaší pleti na míru.

2020-11-20-15-17-47-CZ7_7028.jpg
2020-11-20-15-04-55-CZ7_7000.jpg

Ošetření bude skutečný zážitek

Svěřte se do našich rukou a budete nejen spokojeni. Zažijete u nás stav naprosté relaxace, zapomenete na všední starosti a dopřejete si pocit absolutního klidu. Docílíme propojení vaší vnitřní a vnější krásy.

 

Pleť získá přesně to, co potřebuje, bude vyživená a dokonale ošetřená. 40 let vášně pro kosmetiku budete cítit na každém centimetru svojí pokožky. Po ošetření budete vypadat naprosto dokonale.

Pracujeme jen s těmi nejlepšími produkty

banner_1200x.png
Image by Shari Sirotnak

Objednejte se do Salonu H2O2

Využijte našeho telefonního čísla a najdeme termín, který vám bude vyhovovat. Ve zvoleném čase se budeme moci věnovat pouze vám. Pokud máte nějaký dotaz, zeptejte se na cokoliv.

Těšíme se až se uvidíme...

+420 776 099 100

V pracovní dny 7:00 - 21:00