top of page

KONZULTACE

Konzultace je zhruba 30 minutové sezení, kdy si společně dáme kávu a budeme hodně mluvit. Nevíte si rady, co s vaším účesem nebo máte představu, ale obáváte se změny? Všechno společně vyřešíme a dojdeme až k vašemu vysněnému účesu. Účesu, který si každý den zvládnete upravit sama, účesu, který podtrhne vaši osobnost.

 

U nás dopřejete vašim vlasům tu nejlepší péči. Stříháme, barvíme, tónujeme nebo vytvoříme dokonalý melír. Dokážeme nemožné, když nám necháte volnou ruku a spolehnete se na naše zkušenosti, rozhodně neuděláte chybu.  

Konzultace je důležitá

Při konzultaci zjišťujeme nejprve kvalitu vlasů, jejich historii, aktuální stav a hustotu. Teprve potom se zajímáme o vaši představu, jaký účes by se vám líbil a čeho bychom měli docílit.

Následuje to nejdůležitější a v tom je třeba důvěřovat a spolehnout se na profesionální názor kadeřníka a jeho zkušenosti. Bude vám ten připravený obrázek z Instagramu opravdu slušet, je vhodný pro váš typ obličeje, uvědomujete si časovou náročnost vybraného účesu...

 

Věřte nám, mluvte s námi, jedině tak můžeme společně dosáhnout dlouhodobé spokojenosti.

2020-11-20-16-02-55-CZ7_7251.jpg

Co konzultujeme nejčastěji?

  • Je zvolený typ účesu vhodný k vašemu typu obličeje?

  • Dokážete vybraný typ účesu sama upravit?

  • Je možné zvolit vybranou úpravu vzhledem ke kvalitě vlasů?

  • Jaké přípravky bude nutné používat na zvolený účes?

Image by Shari Sirotnak

Objednejte se do Salonu H2O2

Využijte našeho telefonního čísla a najdeme termín, který vám bude vyhovovat. Ve zvoleném čase se budeme moci věnovat pouze vám. Pokud máte nějaký dotaz, zeptejte se na cokoliv.

Těšíme se až se uvidíme...

+420 486 112 928

V pracovní dny 7:00 - 21:00

Kotva 1
bottom of page