top of page

NAŠE PRODUKTY

V našem salonu využíváme jen tu nejkvalitnější vlasovou kosmetiku. Značky Kérastase a L'Oréal Professionnel udávají trendy v oblasti vlasové péče. Produkty se zaměřují na podtrhnutí přirozené krásy vlasů. Každý z nich je specifický a řeší konkrétní problém. Vybereme dokonalý produkt právě pro vás.

KADEŘNICTVÍ

Na vlasy

Kérastase

Jedna z nejluxusnějších značek vlasové péče, udávající nové trendy. Nabízí jedinečné profesionální produkty na míru všem typům vlasů s účinnými aktivními látkami na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky. Kérastase patří pod mateřskou nadnárodní společnost L'Oréal Group. Pokrokové složení produktů, inovativní ingredience a vysoce koncentrované účinné složky činí značku jedinečnou.

 

Tato inovativní vlasová kosmetika pro nejnáročnější ženy se za 50 let své existence stala opravdovým kultem.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/5

L'Oréal Profesionnel

Značka se vždy nacházela v samém srdci módy a poskytovala tak kadeřníkům a koloristům nástroje, díky kterým mohou plně rozvíjet svou kreativitu.

 

Veškeré přípravky jsou výsledkem úzké spolupráce s předními světovými kadeřníky. Spojují v sobě odborné zkušenosti a nové technologie laboratoří L'Oréal s hlubokým porozuměním pro umění, kreativitu a techniky úpravy vlasů.

Produkty těchto značek používáme v našem kadeřnictví.

Vždy se soustředíme na individuální přístup, vybereme produkty, které budou určeny přímo vám a vaše vlasy po nich budou vypadat přirozené krásné. Účes bude perfektně držet a vy se budete cítit dokonale.

Na pleť

KOSMETIKA

Biologique Recherche

40 let vášně … Značka se do povědomí dostala především díky ohromující efektivitě produktů založených na vědeckém přístupu k péči o pleť. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury.

Je považována za průkopníka v personalizovaném kosmetickém ošetření. Ke každé klientce přistupuje s velmi individuálním přístupem, protože pleť každého je odlišná a neustále se mění.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8

Tuto kosmetiku využíváme při ošetření pleti v našem salonu. Dodržujeme principy a postupy této výjimečné francouzské značky, a tak vám dopřejeme unikátní ošetření navržené a vytvořené pouze pro vaši pleť.

bottom of page