top of page

NAŠE PRODUKTY

V našem salonu využíváme jen tu nejkvalitnější vlasovou kosmetiku. Značky Kérastase a L'Oréal Professionnel udávají trendy v oblasti vlasové péče. Produkty se zaměřují na podtrhnutí přirozené krásy vlasů. Každý z nich je specifický a řeší konkrétní problém. Vybereme dokonalý produkt právě pro vás.

KADEŘNICTVÍ

Na vlasy

Kérastase

Jedna z nejluxusnějších značek vlasové péče, udávající nové trendy. Nabízí jedinečné profesionální produkty na míru všem typům vlasů s účinnými aktivními látkami na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky. Kérastase patří pod mateřskou nadnárodní společnost L'Oréal Group. Pokrokové složení produktů, inovativní ingredience a vysoce koncentrované účinné složky činí značku jedinečnou.

 

Tato inovativní vlasová kosmetika pro nejnáročnější ženy se za 50 let své existence stala opravdovým kultem.

L'Oréal Profesionnel

Značka se vždy nacházela v samém srdci módy a poskytovala tak kadeřníkům a koloristům nástroje, díky kterým mohou plně rozvíjet svou kreativitu.

 

Veškeré přípravky jsou výsledkem úzké spolupráce s předními světovými kadeřníky. Spojují v sobě odborné zkušenosti a nové technologie laboratoří L'Oréal s hlubokým porozuměním pro umění, kreativitu a techniky úpravy vlasů.

Produkty těchto značek používáme v našem kadeřnictví.

Vždy se soustředíme na individuální přístup, vybereme produkty, které budou určeny přímo vám a vaše vlasy po nich budou vypadat přirozené krásné. Účes bude perfektně držet a vy se budete cítit dokonale.

Na pleť

KOSMETIKA

Biologique Recherche

40 let vášně … Značka se do povědomí dostala především díky ohromující efektivitě produktů založených na vědeckém přístupu k péči o pleť. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury.

Je považována za průkopníka v personalizovaném kosmetickém ošetření. Ke každé klientce přistupuje s velmi individuálním přístupem, protože pleť každého je odlišná a neustále se mění.

Tuto kosmetiku využíváme při ošetření pleti v našem salonu. Dodržujeme principy a postupy této výjimečné francouzské značky, a tak vám dopřejeme unikátní ošetření navržené a vytvořené pouze pro vaši pleť.

bottom of page