top of page

KADEŘNICTVÍ

Salon H2O2 nabízí to nejlepší v Liberci. Profesionální pánské a dámské kadeřnické služby a vlasové poradenství. Dopřejte svým vlasům tu nejkvalitnější péči, naše kadeřnice používají vysoce kvalitní vlasovou kosmetiku značky

L'Oréal Profesionnel a Kérastase Paris.

To nejdůležitější je pro nás osobní přístup. Myslíte, že je to klišé? Dokážeme vám, že ne. Když vás poznáme, budeme vědět, co se vám líbí, co nosíte a jaká je vaše osobnost. Dokážeme vykouzlit účes,

který vám bude dokonale sedět.

 

Co umíme?

V našem salonu umíme vytvořit dokonalý střih. Kvalitní střih je základ – zajistí vám jednoduchou úpravu a vydrží i několik týdnů perfektní. Barvení a melír šetrnými produkty, které podtrhnou vaši osobnost. Foukaná je ideální, když potřebujete zkrotit svoje vlasy nebo dosáhnout většího objemu.

Hloubkovou péči, která vaše vlasy vyživí, dokážeme propojit se samotnou diagnostikou vlasů a vlasové pokožky.

Jednoduše docílíme perfektního účesu...

2020-11-20-15-48-31-CZ7_7128.jpg
2020-11-20-15-56-22-CZ7_7201.jpg

Rozcuchat a jít

Prostě to milujeme. Při pohledu na vlasy naše prsty s nůžkami tančí. Vždy chceme podtrhnout krásu klientky, protože každá žena je krásná. Ten skvělý pocit, na závěr vlasy lehce rozcuchat a sundat kadeřnický plášť.

 

Když nestříháme, vzděláváme se. Hledáme nové trendy, sledujeme módu, pravidelně se účastníme školení. Je to naše poslání. To dělá náš salon tím, čím je. Přijďte si to užít s námi.

 

Těšíme se. :-)

Pracujeme jen s těmi nejlepšími produkty

logo_kerastase.png
kerastase2.jpg
loreal.jpg
loreal-produkty.png
Image by Shari Sirotnak

Objednejte se do Salonu H2O2

Využijte našeho telefonního čísla a najdeme termín, který vám bude vyhovovat. Ve zvoleném čase se budeme moci věnovat pouze vám. Pokud máte nějaký dotaz, zeptejte se na cokoliv.

Těšíme se až se uvidíme...

+420 486 112 928

V pracovní dny 7:00 - 21:00

CTA
bottom of page