top of page

PEDIKÚRA

Švýcarská kosmetika Mavex vyrábí přírodní kosmetiku, která obsahuje léčivé byliny a rostliny z vysokohorských oblastí Švýcarských Alp. Dlouhodobé zkušenosti a spolupráce s výzkumnými centry umožnily společnosti vytvořit specifické a vysoce efektivní produkty pro péči o nohy.

 

Bez použití žiletek a frézek CALLUSPEELING zcela jednoduše a rychle odstraňuje popraskanou, tvrdou a zrohovatělou kůži. Jedná se o jemnou a příjemnou péči, která nohám dodá nový jas a mimořádnou jemnost.  

Wellness pro vaše nohy

Žádné drásání nohou pilníky a bolestivé ořezávání žiletkami. U nás dopřejete svým nohám šetrnou a kvalitní péči. Vaše nohy si dopřejí wellness program. Docílíme pocitu lehkosti a hebkosti velmi jemnou formou.

 

Po ošetření budou vaše nožky krásné. Zmizí bolestivé otlaky i ztvrdlá a zrohovatělá kůže. Nohy budou jemné a dokonale upravené.

V neposlední řadě vydrží pedikúra značky Mavex mnohem déle než klasické postupy.

Co vše u nás na pedikúře "zažijete"?

  • Na vaše nožky aplikujeme účinný zábal

  • Zábal necháme působit 15 minut 

  • Upravíme vaše nehty a nehtové okolí

  • Odstraníme kalus a nožičky zahladíme

  • Následuje masáž speciálním krémem, aby byly nožky jako samet

  • Celá procedura je naprosto bezbolestná a můžete u ní relaxovat

Pracujeme jen s těmi nejlepšími produkty

CbaorotWAAACYT_.jpg
logo-Mavex.png

MANIKÚRA

Manikúra

Krásně upravené ruce jsou základ. Pokaždé, když vám někdo podá ruku všimnete si, jak má upravené nehty a jestli má ruce hebké nebo drsné. V našem salonu vám nabízíme exkluzivní péči o vaše ruce. Upravíme tvar nehtů a nehtovou kůžičku, dopřejeme vám příjemnou masáž nebo si můžete užít relaxační šumivou koupel rukou.

 

Pracujeme s přírodní nehtovou kosmetikou ORLY, která je orientovaná na péči o přírodní nehty a neobsahuje žádné toxické látky. Firma byla založena v roce 1975 a od té doby vždy přináší nejnovější trendy v technologiích, barvách a texturách.

Krásné přírodní nehty

Jemné ruce a upravené nehty jsou naší vizitkou. Pravidelnou péčí lze docílit krásných nehtů i bez nasazování umělých nebo gelových nehtů. Za použití profesionální nehtové kosmetiky Orly dojdeme společnou cestou ke zdravým, pěstěným a pevným přírodním nehtům.

 

V neposlední řadě se budeme věnovat samotným rukám. Dopřejeme jim zábal i masáž, aby byly jemné a mohly hladit.

_edited.jpg

Pracujeme jen s těmi nejlepšími produkty

Orly_logo_black.png
produkty-orly.png
Image by Shari Sirotnak

Objednejte se do Salonu H2O2

Využijte našeho telefonního čísla a najdeme termín, který vám bude vyhovovat. Ve zvoleném čase se budeme moci věnovat pouze vám. Pokud máte nějaký dotaz, zeptejte se na cokoliv.

Těšíme se až se uvidíme...

+420 776 099 100

V pracovní dny 7:00 - 21:00

Kontakt
bottom of page